PL EN UKR
a

Pokaż ujęcie #InneNiżWszystkie i wygraj słuchawki Sennheiser [KONKURS]

Wschód Kultury – Inne Brzmienia to wyjątkowe koncerty, niezwykły klimat i wiele wspaniałych chwil, które warto uwiecznić na zdjęciach. Będziecie z nami? Oznaczajcie swoje instagramowe zdjęcia hashtagiem: #InneBrzmienia i śledźcie profil: @warsztatykultury, gdzie znajdziecie najpiękniejsze ujęcia z samego festiwalu oraz jego kulisy w naszym InstaStory.

Ale to nie wszystko!

Mamy dla Was KONKURS, w którym do wygrania przygotowaliśmy profesjonalne słuchawki marki Sennheiser oraz nagrody w postaci gadżetów Innych Brzmień i Warsztatów Kultury w Lublinie. Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Pokażcie nam to, co w Innych Brzmieniach jest Waszym zdaniem najbardziej wyjątkowe! Zróbcie oryginalne zdjęcie podczas tegorocznej edycji i wrzućcie je publicznie za pomocą aplikacji Instagram z dodatkowym hashtagiem: #InneNiżWszystkie

Zwycięskie, najbardziej niezwykłe zdjęcia wybierze jury konkursu, złożone z przedstawicieli zespołu organizacyjnego Innych Brzmień. Wyniki ogłosimy 13 lipca 2017 na naszej stronie internetowej. Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu, dostępnego poniżej.

REGULAMIN KONKURSU