PL EN UKR
a

Warsztaty perkusyjne i MuzykaPlastyka – Małe Inne Brzmienia w Tarasach Zamkowych!

Podczas festiwalowego weekendu (30.06 – 1.07) Małe Inne Brzmienia zagoszczą w Centrum Handlowym Tarasy Zamkowe. Warsztaty będą miały formę otwartą, bez ograniczeń wiekowych, a na dzieci i ich rodziców będą czekały zajęcia MuzykaPlastyka oraz Warsztaty perkusyjne.

Wspólną zabawę rozpoczniemy jednak wcześniej. Już w czwartek (28.06) o 14:00 podczas barwnego happeningu zaprosimy dzieciaki na weekendowe zajęcia. Podczas wydarzenia będzie można zrobić sobie zdjęcie w festiwalowej strefie warsztatowej oraz otrzymać festiwalowe gadżety – limitowane naklejki oraz tatuaże wodne.

Same warsztaty odbędą się w sobotę i niedzielę. Podczas warsztatu MuzykaPlastyka uczestnicy będą tworzyć obiekty wizualne zainspirowane dźwiękami, piosenkami i utworami muzycznymi. Efekt pracy będzie z pewnością spektakularny, ale równie ważny będzie sam proces tworzenia – nieskrępowany zasadami, pełny twórczej ekspresji, zabawy i radości!

Wszystkich chętnych zapraszamy również na Warsztaty perkusyjne. Prowadząca je Sylwia Lasok – na co dzień wokalistka i bębniarka – pokaże uczestnikom, że grać można nie tylko na instrumentach, ale również… na własnym ciele oraz otaczających nas przedmiotach. Podczas zajęć uczestnicy poznają wybrane techniki perkusyjne i dowiedzą się, że jest ich bardzo wiele, gdyż pochodzą z różnych kultur i części świata. Posiadają też bardzo różne zastosowania.

W niedzielę, po zakończeniu warsztatów wszystkich uczestników zapraszamy na pobliskie Błonia Zamkowe, gdzie w klubie festiwalowym odbędzie się Finał Małych Innych Brzmień.

Weekendowe warsztaty pozwolą odkryć swój potencjał twórczy w atmosferze wspaniałej zabawy. Warsztaty są otwarte, bez zapisów i limitów wiekowych.

Program warsztatów:
Czwartek 28.06.2018
14:00 – Happening otwierający (CH Tarasy Zamkowe, poziom „0”,  al. Unii Lubelskiej 2)

Sobota 30.06.2018
13:00 – 14:30 – warsztat MuzykaPlastyka (CH Tarasy Zamkowe, poziom „0”,  al. Unii Lubelskiej 2)
15:00 – 16:30 – warsztaty Perkusyjne (CH Tarasy Zamkowe, poziom „0”,  al. Unii Lubelskiej 2)

Niedziela 01.07.2018
13:00 – 14:30 – warsztat MuzykaPlastyka (CH Tarasy Zamkowe, poziom „0”,  al. Unii Lubelskiej 2)
15:00 – 16:30 – warsztaty Perkusyjne (CH Tarasy Zamkowe, poziom „0”,  al. Unii Lubelskiej 2)
16:30 – Finał Małych Innych Brzmień (Błonia, Klub Festiwalowy)