PL EN UKR
a

Tekla Goldman – koncert | Strefa Innych Brzmień

W listopadzie zapraszamy na koncert kwartetu Tekla Goldman. 

 Opis wydarzenia

Listopadowa Strefa Innych Brzmień to wizyta znakomitego kwartetu Tekla Goldman, który sam się przedstawia jako „hałaśliwa, garażowo-punkowa mikstura podlana psychodelicznym, krautowym sosem!” Pochodzą z Otwocka, co podkreśla już sama nazwa grupy, nawiązująca do historii jednej z dzielnic miasta – Tekliny. Zespół stworzyło grono muzyków związanych w przeszłości z wieloma formacjami grającymi bardzo różnorodną stylistycznie muzykę (od etno, przez punka, po metal) i mających za sobą bogate doświadczenia muzyczne.

Formacja aktualnie intensywnie pracuje nad nowym albumem, zaś ich poprzednie nagrania, czyli Epka pt. „Tekla Goldman” oraz koncertowa „Taśma” cały czas są dostępne w dobrze znanej fanom Innych Brzmień oficynie Antena Krzyku.

Informacje praktyczne

Kiedy: 17 listopada 2023, godz. 19.00
Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, Grodzka 5a, sala widowiskowa – II piętro
Wstęp wolny

W listopadzie w Strefie Innych Brzmień także:

10 listopada 2023 r. | Antena Krzyku. Antologia 1986-1990 – spotkanie z Wojciechem Kozielskim i Arkiem Marczyńskim


O Strefie Innych Brzmień

Strefa Innych Brzmień w Warsztatach Kultury w Lublinie to całoroczny cykl koncertowy prezentujący nietuzinkowych wykonawców, najciekawsze niezależne wytwórnie, wreszcie różne gatunki muzyczne i ich niezwykłe, często frapujące połączenia. Strefa, nieodłącznie związana z letnim Festiwalem Wschód Kultury – Inne Brzmienia, pozwala wyjść z muzycznej rutyny i spróbować doświadczyć dźwięku na nowo.