PL EN UKR
a

Szukamy Wolontariuszy na Inne Brzmienia!

Po dłuższej przerwie z dużą przyjemnością wracamy do otwartych naborów Wolontariuszy przy letnich wydarzeniach Warsztatów Kultury w Lublinie. 

Nie mamy wątpliwości czyje wsparcie przyda się nam najbardziej, dlatego z pełnym przekonaniem zapraszamy do współpracy z Warsztatami Kultury w Lublinie, a na pomoc czekają Inne Brzmienia. 

ZAPISY

Wschód Kultury – Inne Brzmienia (7 – 10 lipca 2022) zdążył ogłosić wiele fantastycznych zespołów. My już wiemy, że żaden fan muzyki nie poczuje się rozczarowany. Zatem jeśli kochasz muzykę, lubisz być odkrywcą, a może mało ci książek i dobrych filmów? Jeśli tak, to prawdopodobieństwo, że możesz chcieć zostać naszym Wolontariuszem jest naprawdę wysokie.

Naszym Wolontariuszom oferujemy kompleksowe przygotowanie (poprzez spotkania i warsztaty), dużo wyrozumiałości i poświęconego czasu, niepowtarzalne wspomnienia i wystawiane od serca zaświadczenia. A przede wszystkim bycie częścią wspaniałych wydarzeń: koncertów, spotkań, warsztatów czy wystaw.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie ankiet rekrutacyjnych.

Informacje praktyczne

Kiedy: rekrutacja Wolontariuszy  trwa od 16 maja do 12 czerwca 2022
19 czerwca – 5 lipca 2022 r.  – spotkania i szkolenia (kilka terminów, czas trwania spotkań: 2 lub 3 godz., szczegółowy terminarz spotkań prześlemy w dniu ogłoszenia wyników rekrutacji).
5 lipca – 11 lipca 2022 r. – największe zaangażowanie Wolontariuszy w przygotowanie wydarzenia (szczegółowy grafik do ustalenia).
Zapisy: przez formularz online.

Informację o czekających na Wolontariuszy zadaniach, znajdziecie w ankiecie rekrutacyjnej.

Wkrótce ruszy nabór Wolontariuszy do kolejnych festiwali organizowanych przez Warsztaty Kultury w Lublinie : re:tradycja – Jarmark Jagielloński oraz Carnaval Sztukmistrzów.

Zapraszamy do naszej festiwalowej rodziny! 

Sprawdź też:

Nabór wolontariuszy na Noc Kultury