PL EN UKR
a

Strefa Innych Brzmień prezentuje: Lemiszewski / Olter + Mucha Ladaco

Kiedy: 19.12.2019 – czwartek, godz.: 19.00
Gdzie:
Próba Cafe, ul. Grodzka 5a

Wstęp: 15 zł – przedsprzedaż, 20 zł – w dniu koncertu

Bilety dostępne online na warsztatykultury.pl oraz stacjonarnie w Warsztatach Kultury, ul. Grodzka 7

KUP BILET


Rok 2019 zakończymy w Strefie Innych Brzmień koncertem podwójnym, a postacią łączącą oba projekty jest Jakub Lemiszewski – poznański muzyk słynący z żonglerki stylami muzycznymi oraz wydawaniem świetnych albumów w ilościach niemal hurtowych. W poszczególnych projektach gra m.in. elektronikę, noise punk, black metal, synth pop, ale też improwizowany jazz i każdy z nich trzyma bardzo wysoki poziom.

W Strefie Innych Brzmień na dzień dobry posłuchamy mocnego, hałaśliwego projektu Mucha Ladaco z Natalią Kozłowską. Druga odsłona wieczoru to z kolei duet Lemiszewski / Olter łączący elektronikę i improwizację. Za bębnami w tym składzie zasiada oczywiście, znany m.in. z jazzowego tria Pokusa, Teo Olter. Teo, idący w ślady swojego genialnego ojca Jacka Oltera, już dziś jest jednym z najciekawszych perkusistów młodego pokolenia.

 

 Lemiszewski/Olter na FB

 Mucha Ladaco na FB

***

Strefa Innych Brzmień w Warsztatach Kultury w Lublinie to całoroczny cykl koncertowy prezentujący nietuzinkowych wykonawców, najciekawsze labele niezależne, wreszcie różne gatunki muzyczne i ich niezwykłe, często frapujące, połączenia. Strefa, nieodłącznie związana z letnim Festiwalem Wschód Kultury – Inne Brzmienia, pozwala wyjść z muzycznej rutyny i spróbować doświadczyć dźwięku na nowo.