PL EN UKR
a

Ostatnie wejściówki na czwartek!

Trwa rezerwacja wejściówek na Wschód Kultury – Inne Brzmienia 2021. Pozostały ostatnie wolne miejsca na czwartek. Nie masz rezerwacji na pozostałe dni? Nic straconego! Wejściówki nieodebrane do godz. 18:00 w danym dniu festiwalu wracają do puli i są dostępne na bramkach. Przyjdź i spytaj!

Formularz Rezerwacyjny


W tym roku na festiwalu, ze względu na pandemię wirusa COVID-19, będą obowiązywały obostrzenia epidemiczne. Taka sytuacja nakłada na organizatorów obowiązek rejestracji uczestników, stąd konieczność wprowadzenia wejściówek. Ponadto trzeba będzie wypełnić deklarację dotyczącą stanu zdrowia, poddać się pomiarowi temperatury, a na terenie festiwalu nosić maseczki.

Zgodnie z regulaminem, pierwszeństwo wejścia na festiwal daje odebranie zarezerwowanej wejściówki do godziny 18:00 i pobyt na terenie od początku pierwszego koncertu. Po rozpoczęciu pierwszego koncertu rozpoczynamy wpuszczanie osób, które nie mają wejściówek, a są zainteresowane wydarzeniem. Jeśli odbierzecie wejściówkę do 18:00, a zjawicie się później, nadal możecie wejść na teren, ale istnieje szansa, że będziecie musieli poczekać aż zwolni się miejsce. Pamiętajcie – Festiwal jest imprezą darmową, a nam zależy na tym, aby mimo bardzo trudnej sytuacji jaką jest pandemia, każdy kto jest zainteresowany mógł bezpiecznie w nim uczestniczyć.

Jesteś osobą w pełni zaszczepioną? Pamiętaj, aby zabrać na festiwal zaświadczenie o szczepieniu z kodem QR, które otrzymałeś/aś po szczepieniu. Możesz pobrać je także z Internetowego Konta Pacjenta. Pamiętaj, że osobą w pełni zaszczepioną jesteś po upływie 14 dni od przyjęcia II dawki (Pfizer, AstraZeneca, Moderna) lub I dawki (Johnson&Johnson).

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA 

REGULAMIN

PROGRAM FESTIWALU