PL EN UKR
a

MUSIC IN – WARSZTATY DLA BRANŻY MUZYCZNEJ – Storytelling w branży muzycznej

15:30 - 17:30

„Storytelling w branży muzycznej”
Prowadzenie: Agencja CHIMES – Magdalena Jensen

Jeżeli w strukturach największych marek na świecie pojawiło się nowe stanowisko – CSO – storytelling chief officer, to coś jest na rzeczy. Trend budowania ciekawej i angażującej historii o sobie i swoim produkcie obecny jest także w branży muzycznej. Nie każda historia wpada jednak ucho. Dlaczego? Warsztat Chimes rozwieje wątpliwości i pokaże, jak budować opowieści, aby zostać zapamiętanym, a także jak wybrać odpowiednie kanały komunikacyjne, aby wasza opowieść została wysłuchana.

Co to jest storytelling? Od czego zacząć budowanie historii artysty? Jak język wpływa na budowanie zaangażowania u odbiorców? Storytelling jako punkt wyjścia strategii promocyjnej? Jak tworzyć dobre bio i press kit? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań uzyskają uczestnicy warsztatu, którzy storytelling poznają od bardzo praktycznej strony. Podczas warsztatu nie tylko przypomną sobie bowiem podstawy storytellingu, ale także dowiedzą się jak przełożyć swoje story na efektywną promocję i budowanie wizerunku.

Magdalena Jensen – menadżerka muzyczna z wieloletnim doświadczeniem, organizatorka wydarzeń artystycznych, muzycznych i festiwali. Konsultantka polskich zespołów na festiwalach showcasowych. Promotorka branży muzycznej na arenie międzynarodowej. Absolwentka Wydziału Stosunków Międzynarodowych i Nauk Politycznych na University of Vermont. Współpracowała m.in. z BRODKĄ, Paulą i Karolem, Rebeką, Eric Shoves Them In His Pockets. Obecnie managerka Ifi Ude oraz Soniamiki. Koordynatorka Europejskich Targów Muzycznych Co Jest Grane (organizacja konferencji, budowanie sieci kontaktów z międzynarodowymi delegatami, zagraniczna promocja imprezy za granicą. Współpracowała także z OFF Festival (produkcja sesji wideo z dwunastoma zespołami muzycznymi dla stacji radiowej KEXP z Seattle) czy konferencją Media and Literacy. CEO agencji Chimes.

28 czerwca 2018 / godz. 15:30 – 17:30 / Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a – Sala Widowiskowa, 2 piętro 

Zgłoszenia na warsztaty przyjmujemy za pomocą formularza zgłoszeniowego.
Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje przynależność do branży muzycznej oraz kolejność zgłoszeń.