PL EN UKR
a

MUSIC IN – WARSZTATY DLA BRANŻY MUZYCZNEJ – Ćwiczenia z BHP. Mental survival kit dla pracujących w branży muzycznej.

11:00 - 14:30

„Ćwiczenia z BHP. Mental survival kit dla pracujących w branży muzycznej.”
Prowadzenie: Agencja CHIMES i Kolektyw edukacyjny Future Simple – Paulina Czapska i Anna Szapert

Projekty, dedlajny, wyjazdy, fakapy. Przymus kreatywności, niedoczas, niedogadanie, niedospanie. Nowi ludzie, spięcia, brak kasy. Ekscytacja, pasja, tempo, adrenalina, zmęczenie.

Czy nieprzewidywalną pracę w branży muzycznej da się dobrze organizować? Jak ogarniać chaos mnóstwa pilnych i niestandardowych zadań? Co zrobić żeby w natłoku wyjazdów, koncertów i festiwali zachować resztki energii? Jak radzić sobie z utrwalonymi nawykami, których chętnie byście się pozbyli? Jak w pracy, która jest pasją wygospodarować czas na odpoczynek?

Na te pytania, wraz z uczestnikami warsztatu, odpowiedzi szukać będą trenerki z kolektywu edukacyjnego Future Simple, które podzielą się z przedstawicielami branży użyteczną wiedzą i zaproszą do ćwiczeń, dzięki którym łatwiej będzie poruszać się po meandrach twórczej pracy, utrzymując, przynajmniej od czasu do czasu :), równowagę psychiczną.

Udział w warsztatach pomoże Wam:
– dowiedzieć się jak radzić sobie z niepożądanymi nawykami (np. prokrastynacją czy przepracowywaniem się);
– znaleźć nawyki, które służą pracy twórczej i właściwemu odpoczynkowi;
– spotkać ludzi, którzy na co dzień mierzą się z podobnymi zadaniami i sprawdzić jakie mają na nie sposoby.

Agencja CHIMES

Kolektyw edukacyjny Future Simple – pomaga spojrzeć na wyzwania z różnych perspektyw. Zachęca do szukania nowych rozwiązań dla starych spraw. Uczy krytycznego i samodzielnego myślenia. Towarzyszy w myśleniu o czasie, życiu i zmianach. Pokazuje, że praca z emocjami jest równie przydatna jak ciągłe poszerzanie wiedzy.
Future Simple współpracował m.in. z: Polsko-Japońską Wyższą Szkołą Technik Komputerowych, Zamkiem U-Jazdowskim, TIFF Festivalem, Transatlantyk Festivalem, Netia OFF Camera, Festiwalem Myśli Abstrakcyjnej, Pracownią Duży Pokój, StoryLab Pro, Towarzystwem Inicjatyw Twórczych „ę”, Instytutem Teatralnym im. Z. Raszewskiego, Audioriver Lab.

Paulina Czapska – trenerka, edukatorka i coach. Od ponad 10 lat wspiera osoby i organizacje w poszerzaniu kompetencji zawodowych i osobistych. Autorka programów społeczno-kulturalnych i wieloletnia członkini Zarządu Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę”. Założycielka kolektywu Future Simple [www.futuresimple.pl]. Współautorka podręcznika „Zawód Artystka”.

Anna Szapert – coach, edukatorka, terapeutka, wykładowczyni akademicka. Doktorantka na Uniwersytecie SWPS. Od ponad 10 lat wspiera ludzi w zdobywaniu nowych kompetencji i dokonywaniu zmian na poziomie osobistym i zawodowym. Partnerka kolektywu Future Simple. Współautorka podręcznika „Zawód Artystka”.

28 czerwca 2018 / godz. 11:00 – 14:30 / Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a – Sala Widowiskowa, 2 piętro 

Zgłoszenia na warsztaty przyjmujemy za pomocą formularza zgłoszeniowego.
Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje przynależność do branży muzycznej oraz kolejność zgłoszeń.