PL EN UKR
a

ArJa operowa to nadal ja – prowadząca: Joanna Mania

11:00, 14:00

Warsztaty wokalne, których program zbudowany został wokół arii z musicalu „Cats” skomponowanego przez Andrew Webbera. Uczestnicy zajęć zapoznają się z definicją musicalu, będą mieli szansę usłyszeć najbardziej znane standardy muzyczne w historii (np. Memory). Podczas zajęć, grupa pod okiem prowadzącej przygotuje jedną z arii, jako krótki występ z elementami kostiumu, charakteryzacji i inscenizacji.

Joanna Mania ­  nauczyciel śpiewu i kierownik Szkoły Muzyki Rozrywkowej II st. w Lublinie, absolwentka wokalistyki rozrywkowej w Thames Valley University ( University of West London) oraz Vocal­Tech w Londynie. Prowadziła kursy i warsztaty wokalne m.in. w Londynie. Ukończyła kurs dla trenerów wokalnych i wokalistów metodą CVT w Complete Vocal Institute w Danii. Ma na swoim koncie wiele koncertów, również w londyńskich klubach jazzowych.

 

min.kultury

Projekt „Zagrajmy sobie!” realizowany przez Fundację Kultura Enter został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Miasta Lublin.


Data publikacji: 25 maja 2014