PL EN UKR
a

Małe Inne Brzmienia – Zrób klip

Zrób klip – warsztaty, podczas których powstanie teledysk do nagranej wcześniej piosenki. Grupa pod okiem doświadczonego reżysera będzie pracowała nad całością projektu: tematem, wykonaniem zdjęć, wyborem materiału filmowego, montażem. Uczestnicy odbędą szkolenie z zakresu obsługi sprzętu, poznają podstawy filmowania (spotkanie z kamerzystą), zasad i technik montażu (spotkanie i praca z montażystą). Pragniemy zachęcić uczestników, by stali się odpowiedzialnymi twórcami, a nie tylko realizatorami cudzych wizji i wykonawcami poleceń.

Warsztat poprowadzi Anna Maliszewska.  

Anna Maliszewska jest czołową w naszym kraju realizatorką teledysków, autorką scenariuszy, reżyserem, scenografem. Ma na swoim koncie ponad trzydzieści prac dla takich wykonawców jak Kayah, Piasek, Reni Jusis, Myslovitz. Jej realizacje otrzymały wiele nagród i nominacji, m.in. Fryderyka w kategorii Najlepszy Teledysk za wideoklip „Sutra” dla zespołu Sistars oraz Grand Prix na Yach Film Festiwal za teledysk do piosenki „Ostatni raz” Reni Jusis. Jest także autorką kilku filmów dokumentalnych.

Wiek uczestnika: 12 – 18 lat
Kiedy: 8,9,10 lipca w godz.: 11:00 – 14:00
Gdzie: MDK Pod Akacją w Lublinie, ul. Grodzka 11

ZAPISY: Zapisy prowadzone są drogą mailową od 17.06.2015. Zgłoszenia uwzględniające wybrany przez uczestnika rodzaj warsztatu oraz jego datę i godzinę, a także imię i nazwisko uczestnika oraz dane kontaktowe (telefon, e-mail) prosimy nadsyłać na adres j.wawiorka-kamieniecka@warsztatykultury.pl. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Projekt „Zagrajmy sobie” zrealizowano przy pomocy finansowej Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Miasta Lublin.

MKiDNLublin


Data publikacji: 17 maja 2015