Małe Inne Brzmienia – You and Me Myself and I | InneBrzmienia
PL EN UKR
a

Małe Inne Brzmienia – You and Me Myself and I

You and Me Myself and I – tryptyk warsztatowy polegający na organizacji trzech trwających jednocześnie warsztatów prowadzonych przez muzyków z zespołu Me Myself and I. Program zajęć obejmuje zjawisko śpiewu w ujęciu fizycznym i psychologicznym,  mechanizmy wydobywania i kontroli głosu, wprowadzenie do nowoczesnych sposobów śpiewania: akustyczny śpiew a capella, praca z mikrofonem, elektroniczne przetwarzanie głosu na żywo, używanie głosu jako instrumentu, wprowadzenie do Human Beatboxu, śpiew w grupie z liderami (partie solowe). Finałem warsztatu będzie wspólny występ podczas koncertu zespołu.

Warsztat poprowadzą muzycy z grupy Me Myself and I – Magdalena Piasecka i Michał Majeran.

Magdalena Pasierska – członkini zespołu Me Myself and I, absolwentka Szkoły jazzu i muzyki rozrywkowej we Wrocławiu i prestiżowych warsztatów wokalnych z Meredith Monk w Instytucie Grotowskiego. Jest autorką i wykonawczynią muzyki do spektaklu „Padlina” Wrocławskiego Teatru Tańca Arka. Zagrała ponad dwieście koncertów w Polsce i Europie na największych festiwalach muzycznych. Twórczyni i nauczycielka w Studium Wokalnym we wrocławskim Centrum Kultury Agora.

Michał Majeran – członek zespołu Me Myself and I, absolwent Wydziału Wokalnego i Aktorskiego na Akademii Muzycznej, stypendysta Ministra Kultury oraz Prezydenta miasta Wrocławia. Ma za sobą przygodę z muzyką operową i oratoryjną w Polsce i Wielkiej Brytanii. Realizator dźwięku wielu programów edukacyjnych.

Wiek uczestnika: 13 – 18 lat
Kiedy:
10,11 lipca w godz. 11:00 – 16:00
12 lipca w godz. 11:00 – 14:00
Gdzie: MDK Pod Akacją w Lublinie, ul. Grodzka 11

ZAPISY: Zapisy prowadzone są drogą mailową od 17.06.2015. Zgłoszenia uwzględniające wybrany przez uczestnika rodzaj warsztatu oraz jego datę i godzinę, a także imię i nazwisko uczestnika oraz dane kontaktowe (telefon, e-mail) prosimy nadsyłać na adres j.wawiorka-kamieniecka@warsztatykultury.pl. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Projekt „Zagrajmy sobie” zrealizowano przy pomocy finansowej Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Miasta Lublin.

MKiDNLublin