PL EN UKR
a

Małe Inne Brzmienia: Nie bój się muzyki…: Rodzinne muzykowanie

11:00-14:00

Nie bój się muzyki…: Rodzinne muzykowanie – warsztat dla rodziców / opiekunów, nauczycieli

Tęsknimy za dziecięcą swobodą wyrażania radości, za nieskrępowaną zabawą i odwagą. Naturalnym zjawiskiem jest też jednak stopniowa utrata dziecięcego entuzjazmu w kontakcie ze spontanicznymi przejawami artystycznej duszy dziecka. Nie rezygnujmy z tego i towarzyszymy aktywnie naszym dzieciom w dźwiękowych przygodach.

Interdyscyplinarne warsztaty “Nie bój się muzyki…: Rodzinne muzykowanie”, skierowane są do rodziców/dziadków/opiekunów/wychowawców/nauczycieli rytmiki i łączą naukę śpiewu z grą na nietypowych instrumentach. Założeniem jest współpraca instruktora wokalnego i muzyka, tak aby umożliwić uczestnikom pracę nad wieloma płaszczyznami utworu muzycznego w tym samym czasie. Zajęcia będą polegały na jednoczesnym śpiewaniu i graniu na wykreowanych przedmiotach grających. Zajęcia prowadzone będą tak, by pozwolić na swobodne przenikanie się przestrzeni dźwiękowych i dać uczestnikom różnorodną, dynamiczną i nietypową lekcję muzyki.

8 i 9 lipca 2017 / godz. 11:00-14:00 / Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a, II piętro

Prowadzenie: Marcin Steczkowski


Zapisy: Udział w warsztatach jest całkowicie bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona. Zapisy telefonicznie (od poniedziałku do piątku, w godz. 10:00-17:00) pod numerem 882 188 858 lub mailowo pod adresem: j.wawiorka-kamieniecka@warsztatykultury.pl


Data publikacji: 5 czerwca 2017