Małe Inne Brzmienia – Loop Lublin – z zespołem Miąższ! | InneBrzmienia
PL EN UKR
a

Małe Inne Brzmienia – Loop Lublin – z zespołem Miąższ!

Warsztat, podczas którego zostanie stworzony i nagrany utwór muzyczny.  Założeniem jest niekonwencjonalne podejście do tematu i oddanie wielu decyzji w ręce uczestników,  którzy będą aktywnie uczestniczyć w procesie tworzenia, aranżacji i nagrania piosenki. Piosenka zostanie zobrazowana teledyskiem podczas warsztatów Zrób Klip.

Warsztat poprowadzą muzycy z grupy Miąższ.

Miąższ to szalony i bardzo energetyczny skład muzyczny specjalizujący się w autorskich kompozycjach i zwariowanych tekstach. Joanna Ewa Zawłocka, Sebastian Pikula i Krzysztof Karol Gadzało z równą beztroską cytują Beatę Kozidrak (lubelskie pochodzenie zobowiązuje), jak i pytają o rolę artysty i sztuki we współczesnym świecie.
Miąższ zagrał ponad 350 koncertów w ciągu 6 lat swojej działalności i zagrał je niemal wszędzie: od ulicznych skwerów po sceny największych polskich festiwali.
Laureaci Famy 2010 przez ostatnie pięć lat zarazili niemal cały kraj swoim bezkompromisowym poczuciem humoru, swojską melodyjnością i prawdą tekstów. Gdzie się nie pojawią, cała sala śpiewa z nimi.
Rok po debiucie fonograficznym artyści wydali drugi album – znakomicie brzmiący, ale wciąż bezpretensjonalny, pełen spontanicznej energii i radości życia.
Ich podstawowe instrumentarium to wciąż głos, kontrabas, gitara, akordeon, melodyka i piła. Łączą akustyczny folk, blues, jazz i reggae – często w tej samej piosence. Grają muzykę lekką, łatwą i przyjemną. I wcale się tego nie wstydzą.

Wiek uczestnika: 6 – 12 lat
Kiedy: 23, 24, 25 czerwca w godz.: 17:00-19:00 – warsztaty odbywają się w Warsztatach Kultury, ul. Grodzka 5a;
26 czerwca – nagranie piosenki w studio nagraniowym

ZAPISY: Zapisy prowadzone są drogą mailową od 17.06.2015. Zgłoszenia uwzględniające wybrany przez uczestnika rodzaj warsztatu oraz jego datę i godzinę, a także imię i nazwisko uczestnika oraz dane kontaktowe (telefon, e-mail) prosimy nadsyłać na adres j.wawiorka-kamieniecka@warsztatykultury.pl. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Projekt „Zagrajmy sobie” zrealizowano przy pomocy finansowej Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Miasta Lublin.

MKiDNLublin