PL EN UKR
a

Małe Inne Brzmienia – Drum’n Dreams

Drum’n Dreams – warsztaty perkusyjne, podczas których uczestnicy zapoznają się z procesem własnoręcznej produkcji bębna, kija deszczowego i happy drums. W trakcie zajęć, opartych na jednoczesnym graniu i współpracy powstaną utwory improwizowane. Drugim tematem będzie gra inspirowana rytmami pochodzącymi zarówno z sąsiedzkich, jak i bardzo odległych kultur.

Warsztat poprowadzi Tomasz Bozdek.

Tomasz Bozdek prowadzący warsztaty. Inicjator powstania grupy Tomabas, muzyk i producent instrumentów perkusyjnych. Od ponad 20 lat zajmuje się produkcją perkusyjnych instrumentów muzycznych, m.in. bębnów, kijów deszczowych. Zaangażowany w wiele międzynarodowych i międzykulturowych projektów muzycznych.

Wiek uczestnika: 6 – 18 lat
Kiedy: 9,10,11,12 lipca w godz.: 12:00–14:00 i 15:00–17:00
Gdzie: Błonia pod Zamkiem

ZAPISY: Zapisy prowadzone są drogą mailową od 17.06.2015. Zgłoszenia uwzględniające wybrany przez uczestnika rodzaj warsztatu oraz jego datę i godzinę, a także imię i nazwisko uczestnika oraz dane kontaktowe (telefon, e-mail) prosimy nadsyłać na adres j.wawiorka-kamieniecka@warsztatykultury.pl. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Projekt „Zagrajmy sobie” zrealizowano przy pomocy finansowej Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Miasta Lublin.

MKiDNLublin


Data publikacji: 17 maja 2015