PL
EN
UKR
Nawigacja
Inne Brzmienia
PRZYJDĘ NA FESTIWAL
codziennie
Czwartek 6 lipca
Piątek 7 lipca
Sobota 8 lipca
Niedziela 9 lipca
INTERESUJĄ MNIE
wszystkie wydarzenia
Inne Brzmienia Festiwal
Wystawy
Move East Movie
Małe Inne Brzmienia
Wschodni Express Cykl Spotkań
Music IN – warsztaty dla branży muzycznej
Księgarnia Słowobranie
W GODZINACH MIĘDZY
--:--
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
a
--:--
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
MIEJSCE WYDARZENIA
dowolne miejsce
Błonia pod Zamkiem
Bałagan, Grodzka 5a
Bałagan, Patio, Grodzka 5a
Namiot festiwalowy
Warsztaty Kultury
Księgarnia Między Słowami
Zaułek Hartwigów
POKAŻ PASUJĄCE WYNIKI
ZOBACZ PROGRAM
W OSI CZASU
ASYSTENT FESTIWALU
Inne Brzmienia
Aktualności
O festiwalu
O festiwalu
Mirosław Olszówka
Line-up 2024
Osie tematyczne
Informacje praktyczne 2024
Warto wiedzieć
Dostępność Architektoniczna – Inne Brzmienia
SKLEP
Organizatorzy i Partnerzy
WYDAWNICTWA
Dla mediów
Akredytacja
Kontakt dla mediów
Archiwum
Zdjęcia 2023
Line-up 2023
Line-up 2022
Zdjęcia 2022
Line-up 2021
Zdjęcia 2021
Line-up 2020
Zdjęcia 2020
Line-up 2019
Zdjęcia 2019
Line-up 2018
Zdjęcia 2018
Line-up 2017
Zdjęcia 2017
Line-up 2016
Zdjęcia 2016
Line-up 2015
Zdjęcia 2015
Line-up 2014
Zdjęcia 2014
28
Czerwca
CZWARTEK - I DZIEŃ
11:00 - „Yellow&Blue – obraz współczesnej Ukrainy”
11:00 - „Zdekomunizowane: radzieckie mozaiki Ukrainy”
11:00 - MUSIC IN – WARSZTATY DLA BRANŻY MUZYCZNEJ – Ćwiczenia z BHP. Mental survival kit dla pracujących w branży muzycznej.
12:00 - Słowobranie – kluboksięgarnia i czytelnia
12:00 - Glitterbeat Records – wystawa prezentująca kultową wytwórnię muzyczną
15:30 - MUSIC IN – WARSZTATY DLA BRANŻY MUZYCZNEJ – Storytelling w branży muzycznej
16:30 - Wschodni Express – inauguracja
17:30 - Zdekomunizowane: radzieckie mozaiki Ukrainy – WERNISAŻ wystawy fotografii Yevgena Nikiforova oraz spotkanie z autorem
18:15 - WSCHODNI EXPRESS – Wschodni Kurier Literacki
18:30 - WSCHODNI EXPRESS – Premiery książek „Wasi, nasi oraz inni” i „Poprzednie życie”
18:30 - PREZENTACJA WYTWÓRNI – „Różnice, które łączą”
20:00 - Ammar 808
21:30 - Dirtmusic
23:15 - Ifriqiyya Electrique
Cały dzień - Uliczne życie – XIX-wieczna Gruzja w fotografii D. Jermakowa
29
Czerwca
PIĄTEK - II DZIEŃ
11:00 - „Zdekomunizowane: radzieckie mozaiki Ukrainy”
11:00 - „Yellow&Blue – obraz współczesnej Ukrainy”
11:00 - MUSIC IN – WARSZTATY DLA BRANŻY MUZYCZNEJ – Twórca, Artysta, Producent – podstawowe zagadnienia prawne
12:00 - Słowobranie – kluboksięgarnia i czytelnia
12:00 - Glitterbeat Records – wystawa prezentująca kultową wytwórnię muzyczną
15:00 - WSCHODNI EXPRESS – Debata „Dylematy drugiego autora. Ja piszę, ty tłumaczysz, on/ona czytają… ”
15:00 - MUSIC IN – WARSZTATY DLA BRANŻY MUZYCZNEJ – Festiwale showcase’owe i songwriting camps
16:45 - Gdzie się podziały protest songi?
18:00 - Sinoptik
18:00 - WSCHODNI EXPRESS – Premiery książek „Sonia” oraz „Pokój do smutku”
19:00 - Baba Zula
20:45 - Lech Janerka
22:30 - George Clinton & Parliament Funkadelic
00:30 - OY Sound System
Cały dzień - Uliczne życie – XIX-wieczna Gruzja w fotografii D. Jermakowa
30
Czerwca
SOBOTA - III DZIEŃ
11:00 - MUSIC IN – WARSZTATY DLA BRANŻY MUZYCZNEJ – Budowanie marki w sieci: dlaczego dobrze żyć z Wujkiem?
11:00 - MusicON – MAŁE INNE BRZMIENIA
11:00 - UkuPuku miniorkiestra – MAŁE INNE BRZMIENIA
11:00 - Zrób instrument – MAŁE INNE BRZMIENIA
11:00 - „Yellow&Blue – obraz współczesnej Ukrainy”
11:00 - „Zdekomunizowane: radzieckie mozaiki Ukrainy”
11:30 - Ukraińska animacja dla dzieci
12:00 - Glitterbeat Records – wystawa prezentująca kultową wytwórnię muzyczną
12:00 - Słowobranie – kluboksięgarnia i czytelnia
13:00 - MuzykaPlastyka – MAŁE INNE BRZMIENIA
13:00 - Usłysz dźwięki! – słuchamy muzyki – MAŁE INNE BRZMIENIA
13:00 - Zrób instrument – MAŁE INNE BRZMIENIA
13:00 - Ukraińska animacja
13:00 - Śpiewaj! – warsztaty wokalne – MAŁE INNE BRZMIENIA
14:00 - Targi Małych Wydawców
15:00 - Warsztaty perkusyjne – MAŁE INNE BRZMIENIA
15:00 - Plug & Play
15:00 - WSCHODNI EXPRESS – Debata „Jaka Ukraina, jaka Europa?”
16:00 - Naczynia
16:45 - Yellow&Blue – obraz współczesnej Ukrainy – PREZENTACJA PROJEKTU I KLUBU ILUSTRATORÓW PICTORIC
17:30 - „The Smiths. Piosenki o twoim życiu” – premiera książki Macieja Koprowicza
18:00 - WSCHODNI EXPRESS – Premiery książek „Wakacje nad Letą” i „Cyrk i inne wiersze”
18:30 - Alinda
19:30 - Afenginn & Bastarda
21:15 - Songs of protest – Follow The Rabbit Orchestra
23:00 - Atari Teenage Riot
00:30 - Super Besse
Cały dzień - Uliczne życie – XIX-wieczna Gruzja w fotografii D. Jermakowa
1
Lipca
NIEDZIELA - IV DZIEŃ
11:00 - MusicON – MAŁE INNE BRZMIENIA
11:00 - „Zdekomunizowane: radzieckie mozaiki Ukrainy”
11:00 - UkuPuku miniorkiestra – MAŁE INNE BRZMIENIA
11:00 - Usłysz dźwięki! – słuchamy muzyki – MAŁE INNE BRZMIENIA
11:00 - „Yellow&Blue – obraz współczesnej Ukrainy”
11:00 - Zrób instrument – MAŁE INNE BRZMIENIA
12:00 - Glitterbeat Records – wystawa prezentująca kultową wytwórnię muzyczną
12:00 - Słowobranie – kluboksięgarnia i czytelnia
13:00 - MuzykaPlastyka – MAŁE INNE BRZMIENIA
13:00 - Śpiewaj! – warsztaty wokalne – MAŁE INNE BRZMIENIA
14:30 - Warsztaty perkusyjne – MAŁE INNE BRZMIENIA
14:30 - Mikroelementy
15:45 - Pasożyty
16:00 - MAŁE INNE BRZMIENIA – FINAŁ
16:20 - We Are Polarized
17:00 - Bastarda gra do filmu „Ziemia”
18:30 - „And we are opening the gates”
20:00 - Igor Krutogolov’s Toy Orchestra
21:30 - Saul Williams
22:40 - Rito
00:15 - Wczasy
Cały dzień - Uliczne życie – XIX-wieczna Gruzja w fotografii D. Jermakowa