PL
EN
UKR
Nawigacja
Inne Brzmienia
PRZYJDĘ NA FESTIWAL
codziennie
Czwartek 6 lipca
Piątek 7 lipca
Sobota 8 lipca
Niedziela 9 lipca
INTERESUJĄ MNIE
wszystkie wydarzenia
Inne Brzmienia Festiwal
Wystawy
Move East Movie
Małe Inne Brzmienia
Wschodni Express Cykl Spotkań
Music IN – warsztaty dla branży muzycznej
Księgarnia Słowobranie
W GODZINACH MIĘDZY
--:--
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
a
--:--
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
MIEJSCE WYDARZENIA
dowolne miejsce
Błonia pod Zamkiem
Bałagan, Grodzka 5a
Bałagan, Patio, Grodzka 5a
Namiot festiwalowy
Warsztaty Kultury
Księgarnia Między Słowami
Zaułek Hartwigów
POKAŻ PASUJĄCE WYNIKI
ZOBACZ PROGRAM
W OSI CZASU
ASYSTENT FESTIWALU
Inne Brzmienia
Aktualności
O festiwalu
O festiwalu
Mirosław Olszówka
Line-up 2024
Osie tematyczne
Informacje praktyczne 2024
Warto wiedzieć
Dostępność Architektoniczna – Inne Brzmienia
SKLEP
Organizatorzy i Partnerzy
WYDAWNICTWA
Dla mediów
Akredytacja
Kontakt dla mediów
Archiwum
Zdjęcia 2023
Line-up 2023
Line-up 2022
Zdjęcia 2022
Line-up 2021
Zdjęcia 2021
Line-up 2020
Zdjęcia 2020
Line-up 2019
Zdjęcia 2019
Line-up 2018
Zdjęcia 2018
Line-up 2017
Zdjęcia 2017
Line-up 2016
Zdjęcia 2016
Line-up 2015
Zdjęcia 2015
Line-up 2014
Zdjęcia 2014
3
Września
CZWARTEK - I DZIEŃ
10:00 - Dawid Ryski – plakat muzyczny – wystawa
10:00 - Wschodni Express – wystawa portretów autorów i okładek książkowych
10:00 - „Bauhaus – szkoła nie tylko dla dorosłych” – wystawa rodzinna
12:00 - Słowobranie
17:00 - „Dawid Ryski – plakat muzyczny” – spotkanie z autorem
18:00 - Wschodni Express: Prezentacja książki Artema Czecha „Dzielnica D”
18:00 - Spotkanie z wytwórnią Antena Krzyku (Polska)
19:15 - Hańba!
20:00 - Move East Movie: „Łagodna”
20:30 - Javva
22:00 - 1984
Cały dzień - „Zapis socjologiczny” – wystawa fotografii Zofii Rydet
4
Września
PIĄTEK - II DZIEŃ
10:00 - Dawid Ryski – plakat muzyczny – wystawa
10:00 - Wschodni Express – wystawa portretów autorów i okładek książkowych
10:00 - „Bauhaus – szkoła nie tylko dla dorosłych” – wystawa rodzinna
12:00 - Słowobranie
16:00 - Targi Małych Wydawców
16:00 - Bauhaus – szkoła nie tylko dla dorosłych” – spotkanie z Ewą Solarz – jedną z kuratorek wystawy
17:00 - Koncert Javva – ONLINE
17:00 - Spotkanie z Piotrem Pawłowskim wokół książki „Dzienniki basowe”
18:00 - Złote Twarze Live Band
19:15 - Gaijin Blues
20:00 - Move East Movie: „Kryształ”
20:30 - Barbara Morgenstern
21:45 - Trupa Trupa
23:15 - Dengue Dengue Dengue
Cały dzień - „Zapis socjologiczny” – wystawa fotografii Zofii Rydet
5
Września
SOBOTA - III DZIEŃ
10:00 - Wschodni Express – wystawa portretów autorów i okładek książkowych
10:00 - „Bauhaus – szkoła nie tylko dla dorosłych” – wystawa rodzinna
10:00 - Dawid Ryski – plakat muzyczny – wystawa
11:00 - Małe Inne Brzmienia: Przybornik – Jak mówić o muzyce?
12:00 - Małe Inne Brzmienia: Muzyka – Plastyka: do rysowania też trzeba mieć dystans!
12:00 - Słowobranie
13:00 - MAŁE INNE BRZMIENIA: GRAMY! – DOBRE DŹWIĘKI
16:00 - Wschodni Express: Prezentacja książki Siarhieja Pryłuckiego „Patriotyzm dla opornych”.
16:00 - Targi Małych Wydawców
17:00 - Koncert 1984 – ONLINE
18:00 - Izzy and the Black Trees
18:30 - Wschodni Express: Prezentacja książki Ołeha Sencowa „Marketer”
19:15 - Ayoub Houmanna & Nomads Moods
20:00 - Move East Movie: „Numery”
20:30 - MU
22:00 - Nubiyan Twist
23:30 - RAT KRU
Cały dzień - „Zapis socjologiczny” – wystawa fotografii Zofii Rydet
6
Września
NIEDZIELA - IV DZIEŃ
10:00 - Wschodni Express – wystawa portretów autorów i okładek książkowych
10:00 - Dawid Ryski – plakat muzyczny – wystawa
10:00 - „Bauhaus – szkoła nie tylko dla dorosłych” – wystawa rodzinna
11:00 - Małe Inne Brzmienia: Przybornik – Jak mówić o muzyce?
12:00 - Małe Inne Brzmienia: Muzyka – Plastyka: do rysowania też trzeba mieć dystans!
12:00 - Słowobranie
13:00 - MAŁE INNE BRZMIENIA: GRAMY! – DOBRE DŹWIĘKI
16:00 - Wschodni Express: Prezentacja książki Marka Liwina „Riki i drogi”
16:30 - T.ETNO – Instrumenty świata – koncert rodzinny | Małe Inne Brzmienia – finał
17:00 - Koncert MU – ONLINE
17:30 - Po co nam dziś festiwale? – Dyskusja
18:30 - Wschodni Express: Prezentacja książki „Wszystkie ptaki, co we mnie” – antologia współczesnej poezji łotewskiej
18:45 - William’s Things
20:00 - Daniel Spaleniak
20:00 - Move East Movie: „Zakazany”
21:30 - EABS
23:00 - Bielizna
Cały dzień - „Zapis socjologiczny” – wystawa fotografii Zofii Rydet