PL EN UKR
a

Bilety na Alpha Strategy i Ciśnienie już dostępne

Kiedy: 5 kwietnia 2019 (piątek), godz.: 19.00
Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a – sala widowiskowa (II piętro)

Wstęp: 10 zł – bilety w sprzedaży w sklepie internetowym Warsztatów Kultury.

W kwietniu Strefa Innych Brzmień zaprasza na koncert podwójny. Będzie okazja usłyszeć dwie wyjątkowe formacje – polskie Ciśnienie, rodem z Katowic oraz kanadyjskie Alpha Strategy. Na jednej scenie w Warsztatach Kultury spotkają się nie tylko dwa kraje, ale też dwa prawdziwie unikatowe zjawiska stylistyczne i składy, po których można się spodziewać zdecydowanie więcej niż podwójnej dawki energii.

Więcej na temat koncertu Alpha Strategy i Ciśnienie.


Jak można kupić bilet na koncert Alpha Strategy/Ciśnienie?

1. PRZED KONCERTEM W SIEDZIBIE WARSZTATÓW KULTURY (do 16:30, 5 kwietnia 2019) – cena 10 zł w sekretariacie, ul. Grodzka 7 – I piętro, pokój 104. Pracujemy w godz. 10.00-16.30 od poniedziałku do piątku. Przyjmujemy płatności gotówką i kartą
2. PRZED KONCERTEM PRZEZ INTERNET (do 4 kwietnia 2019) – cena 10 zł w sklepie internetowym Warsztatów Kultury w Lublinie. Tutaj możesz zapłacić przelewem.
3. W DNIU KONCERTU (5 kwietnia) – w przypadku nie wyczerpania puli biletów w przedsprzedaży. Cena 10 zł na godzinę przed rozpoczęciem koncertu pod salą widowiskową Warsztatów Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a – II piętro. Przyjmujemy płatności gotówką i kartą.

Jak można odebrać zakupiony bilet? Po odbiór zakupionych przez interent biletów zapraszamy do sekretariatu Warsztatów Kultury (ul. Grodzka 7 – I piętro, pokój 104, w godz. 10.00-16.30 od poniedziałku do piątku) lub przed samym koncertem bilet można odebrać pod salą, w której koncert się odbywa u obsługi wydarzenia.

Regulamin sprzedaży biletów Alpha Strategy/Ciśnienie